Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nabídka práce

Nabídka práce

Pro pobočku v Kroměříži hledáme kolegu/kolegyni na pozici archeolog (věcný garant pro okres Zlín)
Náplň práce:
vedení terénních výzkumů a jejich zpracování, provádění archeologických dozorů při stavbách, administrativa (práce s AM ČR, nálezové zprávy, vyjádření, ...)
Požadavky:
VŠ vzdělání v oboru archeologie (min. Bc.), řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, práce s PC - EXCEL, WORD, ACCES, trestní bezúhonnost podmínkou, znalost regionu a praktické znalosti z terénních výzkumů výhodou
Nabízíme:
práci v mladém a příjemném kolektivu, pro výkon práce je k dispozici služební mobil, notebook a automobil, pozice je vhodná i pro absolventy, samostatná kancelář, stravenky, 5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení
Nástup na zaškolení možný ihned v rámci DPP/DPČ do konce roku, od 1.1. 2021 HPP.
Pro bližší informace a zasílání strukturovaných životopisů kontaktujte personální oddělení ÚAPP Brno - Danuše Krhovskákrhovska@uapp.cz , případně vedoucího detašovaného pracoviště v Kroměříži - Mgr. Miroslav Popelkapopelka@uapp.cz